Podziękowanie za udział w akcji ,,Paczuszka dla Maluszka”

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji ,,Paczuszka dla Maluszka”.

Kochani góra pięknych kolorowych paczek i rzeczy dotarła do dzieci, które bardzo na nie czekały, czyli do Domu Opatrzności dla Dzieci i Młodzieży w Łąkach.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich udało nam się pomóc wielu dzieciom z domów dziecka.  Przekazaliśmy wspaniałe prezenty: artykuły higieniczne, rzeczy spożywcze, zabawki, wózki, ubrania.

Za nasze zaangażowanie i dobre serce otrzymaliśmy specjalne podziękowanie od organizatorów tej akcji. Mocno wierzymy, że dobro, którym się podzieliliśmy z innymi  to takie dobro, które kiedyś do nas powróci.

Przekazane rzeczy są niewątpliwie pomocą materialną dla tych którzy ich potrzebują, ale mamy nadzieję, że dzięki temu przekazaliśmy im coś jeszcze… nadzieję oraz wiarę w ludzkie serca. Nam pozostaje ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji i rozpalić radością niejedno serduszko.

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to kim jest i nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
J.P.II

ops

Skip to content